Komp Kamp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komp Kamp

Computer Camp for Kids in Serbia
 
PortalPortal  HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Da li je BearShare dobar, loš ili zao?

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

Da li je BearShare dobar, loš ili zao? Empty
ПорукаНаслов: Da li je BearShare dobar, loš ili zao?   Da li je BearShare dobar, loš ili zao? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 5:31 pm

Prvo, redovno čitajte

Svet Kompjutera!

Drugo, evo opisa i komentar za BearShare:

Bearshare je program za razmenu fajlova na p2p principu velicine 8.82mb. Osnovna verzija osim lake pretrage fajlova korisnika koji su na mrezi nudi i “socijalizaciju” na principu slicnom myspace-u samo sto se svi profili i stranice pregledavaju pomocu “browsera” koji se nalazi u sklopu samog programa i nije im moguce pristupiti pomocu klasicnih internet browser-a. Veliki broj ljudi sa nasih prostora koristi ovaj program za chat i ima svoje profile sa slikama pa je zabava zagarantovana. Od dodatnih opcija treba znati da Bearshare predstavlja mini player sa podrskom za mp3 i divx fajlove a mozete iskoristiti build-in rezac da narezete sve sto skinete sa mreze vrlo lako i jednostavno.


Re: ..bearshare..
Datum: 28.11.08 u 23:23:39
Ja imam bearshare, medjutim... preko njega me staretuje 10001 manijak..poludim kada ukljucim bearshare! muzika se skida polako... sada koristim limewire i dobar je ... Smile

LIMEWIRE je zakon za muziku, vodite računa da skidate iz foldera označenih sa najvećim brojem zvezdica!!!Tako nećete skinuti i viruse
Preuzimanje LimeWireBasic


Filmove, muziku i programe preuzimajte sa nekog domaćeg HUB-a! Najbolje ste zaštićeni!

Na primer, sa ovog:

Učlanite se u Gusari HUB

As always, tu sam da pomognem tiganj

Šalim se zagrljaj
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
 
Da li je BearShare dobar, loš ili zao?
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Komp Kamp :: Kompjuteri i Informatika :: Internet-
Скочи на: