Komp Kamp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komp Kamp

Computer Camp for Kids in Serbia
 
PortalPortal  HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Saveti - kako da vam računar bolje radi!

Go down 
2 posters
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

Saveti - kako da vam računar bolje radi! Empty
ПорукаНаслов: Saveti - kako da vam računar bolje radi!   Saveti - kako da vam računar bolje radi! Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 4:23 pm

Jedan od programa koje treba obavezno koristiti je CCleaner.

Preuzmite ga na linku: gledajte zelenu kolonu u samom vrhu!
http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

Kada ga instalirate, a sve po defaultu, znači- kako vam se nudi , najbolje ga često otvarati ovako:

PRVO:
Desni klik na RecycleBin i onda OTVORI CCleaner.
Zatim Analiza , a onda Pokreni čišćenje

Videćete koliko je računar bio pun i brže će raditi! cheers

DRUGO:
S vremena na vreme, a naročito posle brisanja nekih programa iz vašeg računara, uraditi i čišćenje Registarskih ključeva. Procedura je sledeća: Iz RecycleBina Pokrenuti CCleaner, a onda na Registri ( levi meni sa ikonicama), Pronadji probleme, sačekati da se skeniranje završi, a onda Fiksiraj odabrane probleme- u pitanju Da li želite da čuvate listu, odgovoriti na NE, zatim Fiksiraj sve...Ceo postupak čišćenja Registri ključeva ponoviti. Kada dobijete da le lista prazna, uspešno ste očistili svoj računar od zaostalog djubreta.

naklon

Nemam pojma kako ljudi uopšte funkcionišu bez ovog genijalnog programa ! Ja ga koristim godinama. Jednom mesečno se ponudi Update i to obavezno odraditi, ima wizard i sve ponudjenje korake samo sledite!

scratch


Slobodno postavite pitanje ako nešto nije jasno!
vesticakikica

Tu sam da pomognem!

tiganj

plaz2
Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Odlican Djak

Odlican Djak


Број порука : 30
Age : 22
Registration date : 06.02.2012

Saveti - kako da vam računar bolje radi! Empty
ПорукаНаслов: Re: Saveti - kako da vam računar bolje radi!   Saveti - kako da vam računar bolje radi! Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 3:26 pm

Hvala Vam mnogo! Konacno! Resenje!!!!! Moj kompjuter je pun, nema mesta ni za slicicu, disk C je skoro skroz napunjen!!!! Ali uz ovaj cleaner, ili kako god da se zove, moj kompjuter je spasen! jupi
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Female
Број порука : 155
Age : 68
Локација : Novi Sad
Registration date : 25.12.2008

Saveti - kako da vam računar bolje radi! Empty
ПорукаНаслов: Re: Saveti - kako da vam računar bolje radi!   Saveti - kako da vam računar bolje radi! Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 8:03 pm

Odlican Djak ::
Hvala Vam mnogo! Konacno! Resenje!!!!! Moj kompjuter je pun, nema mesta ni za slicicu, disk C je skoro skroz napunjen!!!! Ali uz ovaj cleaner, ili kako god da se zove, moj kompjuter je spasen! jupi

Sve prebaci na disk D , osim dva foldera: Programs i Windows.



Назад на врх Go down
http://www.compcamp.net
Sponsored content





Saveti - kako da vam računar bolje radi! Empty
ПорукаНаслов: Re: Saveti - kako da vam računar bolje radi!   Saveti - kako da vam računar bolje radi! Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Saveti - kako da vam računar bolje radi!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako izgleda vaš desktop
» Kada je i kako nastao WWW?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Komp Kamp :: Kompjuteri i Informatika :: Softver-
Скочи на: